piątek, 30 maja 2008
Parchy na wymianę

a własciwie wymiana parchata :) się odbyła. Zadaniem do wykonania były zawieszki, w szerokim tego pojęcia znaczeniu. Mnie przypadła w losowaniu Agnieszka_Anna, co przyprawiło mnie prawie o zawał. No bo co ja maluczka mogę zrobic dla Agi, żeby sie jej spodobało.

Wyboru jednak nie bylo, więc wzięłam sie do roboty i powstało, co powastało...w tradycyjnym kształcie zawieszki na drzwi, choć niekoniecznie właśnie tam musi zawisnąć. 

zawieszka cała

szczegoly zawieszki

poniedziałek, 19 maja 2008
Znowu w drodze

Wypuszczam kolejny album wędrujący z rąk. Ten należy do Finn i tematem przewodnim jest "Ta druga ja".

Jakoś nie mogłam się zebrać w sobie, żeby zrobić ten wpis jak miałam jakiś pomysł to nie miałam zdjęć, jak byly zdjęcia to do niczego mi nie pasowały...

ale w końcu ugryzłam temat od takiej oto strony i pokazuję tu  coś, co może nie jest moją drugą, ukrytą naturą, ale  sprawia mi ogromną radochę.

wedrownik finn

wedrownik finn1

wedrownik finn 2

 

wtorek, 06 maja 2008
Ślubnie na urodziny

Tak się złożyło, że nie mamy żadnego albumu ślubnego. No tak w końcu jesteśmy dopiero 12 lat małżeństwem ;). Tak czy inaczej, kiedy całe wieki temu wpadły mi w oko pierwsze prace scrapowe, moje myśli zaczęły krążyć wkoło ślubnych zdjęć ułożonych w kopercie. Moje pierwsze zakupy scrapowe były robione wlasnie pod kątem albumu ślubnego. Zobaczyłam tak cudne papiery, że musiałam je mieć, cóż z tego że sklep był francuski, a tym językiem nie grzeszę, cóż z tego, że nie wysyłali do Polski...dla scraperki nie ma przeszkód. Jak widać papiery musiały nabrać mocy urzędowej, na dodatek podzielić się zaszczytnym miejscem z dużo późniejszymi zakupami.

W końcu urodziny męża mnie zmobilizowały i tak oto jest. Pomysł podpatrzony u Nulki, mistrzyni scrapów z emocjami w tle ;)

ramka rozlozona

przód

przod ramki

i poszczególne karty harmonijki

strona1

strona2

strona3

strona4

a tak wyglada tył po związaniu

tyl ramki

Licznik (http://cenebit.biz/liczniki)