poniedziałek, 30 czerwca 2008
Lato
I jak to zwykle bywa urlopów czas. Pobyczylismy sie troche w sulejowskich lasach, udało sie nawet zorganizowac mini spotkanie scraperek :) ale o tym przy innej okazji. W każdym razie już wrócilam i obiecuję, że niedługo pojawi sie coś nowego.
środa, 11 czerwca 2008
Na chrzciny

Ten albumik powstał dzięki niejakiej Finn , która jakiś czas temu stworzyła takie cudeńko, a dziś pozwoliła mi zrobić scraplift (czyli po prostu kopię). Co prawda troszkę go zmodyfikowałam ale kolorystyka i ogólna idea pozostała bez zmian.

Album ma już nową włascicielkę, maleńką Elizę, której rodzice będą mogli wypelnić go zdjęciami z chrzcin (na ostatniej stronie jest kieszeń na CD).

okladkae

str1e

str2e

str3e

str4e

str5e

 

niedziela, 08 czerwca 2008
W oczekiwaniu...

...na najwiekszy cud.

Mój najlepszy przyjaciel oczekuje swojego pierwszego, długo wyczekiwanego potomka.

Takie wydarzenie nie może przejść bez echa, dlatego ukleciłam dla niego taki albumik, gdzie będa mogli, razem z żoną, uwiecznić ten czas oczekiwania. 

Album jest niewielki, bo ma wymiary ok 13x13 cm (baza są worki do odkurzacza), ma 16 stron i 4 kieszonki na rózności, ja zrobiłam do nich tagi, ale można tam jeszcze sporo upchnąć. W końcu do takiego worka mieści się całkiem sporo śmieci ;)

okładkacz

str1cz

str23cz

str45cz

str67cz

str89cz

str1011cz

str1213cz

str1415cz

str16cz

a tak wyglądają, wyżej wspomniane tagi:

 tagcz

wtorek, 03 czerwca 2008
Troszkę komercji

Jakiś czas temu obiecywalam sobie, że nie dokupię żadnych materiałów, jeśli nie będę nic sprzedawać. No ale żeby sprzedać to trzeba coś do sprzedania zrobić :) Dlatego tym razem pokazuję takie wytworki własnie, które są przeznaczone do Wylęgarni .

Parawaniki z miejscem na dwa zdjecia (wym. 6x6 cm) 

rozowobrazowy

rozowozielony

rozowozielony stoi

i jeszcze stojące ramki na zdjęcia (wym. 9x13 cm)

elfy

brazowa

Licznik (http://cenebit.biz/liczniki)